Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Wielkie Oczy
Menu góra
Strona startowa Urząd Gminy Referaty i stanowiska Samodzielne stanowiska
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Samodzielne stanowiska, bieżące, menu 90 - BIP - Urząd Gminy Wielkie Oczy”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Samodzielne stanowiska

Samodzielne stanowiska

Stanowisko ds. sekretarsko-kancelaryjnych, kadrowych i obsługi rady gminy

Małgorzata Machczyńska

tel.: 16 631 01 26
e-mail: ug@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 2

 

Stanowisko ds. gospodarki komunalnej

Wiesława Brzyska

tel.: 16 307 12 75
e-mail: wbrzyska@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 5

 

Stanowisko ds. gospodarki odpadami i wodno-ściekowej

Monika Sikorska

tel.: 16 307 12 75
e-mail: msikorska@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 5

 

Stanowisko ds. leśnictwa, zarządzania kryzysowego i obronności

Anna Puzyr-Kisz

tel.: 16 307 12 75
e-mail: apuzyr@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 5

 

Stanowisko ds. powietrza i energii

Patrycja Baran

tel.: 16 307 12 75
e-mail: pbaran@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 7

 

Stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki ziemią

Gabriela Wojtasik

tel.: 16 307 12 77
e-mail: gwojtasik@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 7

 

Stanowisko ds. informatyki

Michał Szal

tel.: 16 307 12 77
e-mail: mszal@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 7

 

Geodeta

Marcin Szuta

tel.: 16 307 12 77
e-mail: mszuta@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 7

czwartek - godz. 8:00-14:00

 

Inspektor Ochrony Danych

Krzysztof Bołotiuch

tel.: 16 307 12 77
e-mail: kbolotiuch@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 7

 

Stanowisko ds. budownictwa, ochrony zabytków, ochrony środowiska i gospodarki przestrzennej

Krzysztof Żywiak

tel.: 16 307 12 74
e-mail: kzywiak@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 9

 

Stanowisko ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych

Robert Kuchciak

tel.: 16 307 12 74
e-mail: rkuchciak@wielkieoczy.info.pl
pokój nr 9

Metryka

sporządzono
2011-09-28 przez Małgorzata Machczyńska
udostępniono
2023-08-09 10:19 przez Bołotiuch Krzysztof
zmodyfikowano
2024-06-10 13:06 przez Bołotiuch Krzysztof
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
668
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.