Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Wielkie Oczy
Menu góra
Strona startowa Rada Gminy Skład Rady (kadencja 2018-2023)
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady (kadencja 2018-2023), bieżące, menu 50 - BIP - Urząd Gminy Wielkie Oczy”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady (kadencja 2018-2023)

Skład Rady (kadencja 2018-2023)

Przewodniczący Rady:

Zenon Kociołek (e-mail: rg.zkociolek@wielkieoczy.info.pl)

godziny przyjęć: czwartek od 8:00 od 9:00

 

Wiceprzewodniczący Rady:

Józef Litwiński (e-mail: rg.jlitwinski@wielkieoczy.info.pl)

Ryszard Pietrucha (e-mail: rg.rpietrucha@wielkieoczy.info.pl)

 

Pozostali Radni:

Franciszek Bajan (e-mail: rg.fbajan@wielkieoczy.info.pl)

Jan Dec (e-mail: rg.jdec@wielkieoczy.info.pl)

Krzysztof Gujda (e-mail: rg.kgujda@wielkieoczy.info.pl

Piotr Jacyk (e-mail: rg.pjacyk@wielkieoczy.info.pl)

Wiesław Kuterbach (e-mail: rg.wkuterbach@wielkieoczy.info.pl)

Bogusława Lichacz (e-mail: rg.blichacz@wielkieoczy.info.pl)

Antoni Mach (e-mail: rg.amach@wielkieoczy.info.pl)

Stanisław Mątkowski (e-mail: rg.smatkowski@wielkieoczy.info.pl)

Ryszard Osowski (e-mail: rg.rosowski@wielkieoczy.info.pl)

Maria Preweda (e-mail: rg.mpreweda@wielkieoczy.info.pl)

Waldemar Sęga (e-mail: rg.wsega@wielkieoczy.info.pl)

Janusz Sopel (e-mail: rg.jsopel@wielkieoczy.info.pl)

Metryka

sporządzono
2018-11-29 przez Małgorzata Machczyńska
udostępniono
2023-08-09 09:04 przez Galek Marek
zmodyfikowano
2023-08-09 09:10 przez Galek Marek
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
358
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.